TEMATYKA OPOWIADANIAPiękna i niebezpieczna. Odważna i tajemnicza - taka właśnie jest Fedora Mirdle. Czarny Pan rośnie w siłę, a z nim jego wojska. Do służby zostaje powołanych coraz więcej śmierciożerców. Gdy Złote Trio powraca na szósty rok nauki, w szkole zjawia się piękna nieznajoma. Dziewczyna staje się ich sojuszniczką. Wcześniej trzymana w ukryciu musi stawić czoła przyjaźni, miłości, oraz wielu rozczarowaniom. Jaka okaże się być tajemnicza nastolatka i jakie są jej intencje? Jaki ma związek z Czarnym Panem i do czego jest mu potrzebna? Czy jej romans z równie tajemniczym co ona Ślizgonem przetrwa?

~*~
WAŻNE!
Jest to moja historia, a wiele postaci jest wymyślone.  Nie wszystko do końca będzie się zgadzać z książką/filmem. Coś zostaje pominięte, dodane itp,itd... Streszczając to, co napisałam wyżej - nie ograniczam się do fabuły książki/filmu, która wszystkim fanom jest zwyczajnie dobrze znana.

2 komentarze:

  1. Ciekawy opis, minusem jest tylko to, że nie potrzeba robić spacji przed znakiem zapytania :) Lecę przeczytać prolog ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie się zapowiada, ale mam takie ponure wrażenie, że zrobiłaś z tej Fedory marysójkę. Mam jednak nadzieję, że się mylę.

    OdpowiedzUsuń