GŁÓWNE POSTACIE

Fedora Mirdle


Piękna i tajemnicza dziewczyna, sierota. Jej pojawienie się w szkole Magii wywołuje wiele zamieszania. Nastolatka próbuje odnaleźć rozwiązania na zagadki, które ją nurtują i poskładać je w jedną całość. Z czasem połączy ją silna więź z Draconem ale i... z sami wiecie kim.

Draco Malfoy


 Czarodziej czystej krwii. Zarozumiały, młody człowiek. Ma bardzo jasne włosy, jest arogancki i niegrzeczny. Jego ojciec pracuje w Ministerstwie Magii, chłopak podobnie jak on staje się śmierciożercą. Gdy pierwszy raz spotyka Fedore chce ją zabić. Z czasem dziewczyna sprawia, że Draco zaczyna patrzeć na świat optymistyczniej.

Ronald Weasley


Najlepszy przyjaciel Harrego Pottera. Jest ambitny, porywczy, nadwrażliwy. Podświadomie zakochany w Hermionie Grenger. Jako jedyny z ich trójki nie ufa Fedorze.

Ginny Weasley


Siostra Ronalda Weasleya. Przez wielu uważana za bardzo atrakcyjną. Ambitna, utalentowana czarodziejka, zawsze osiąga wyznaczone sobie cele. 

Hermiona Grenger


Najbliższa przyjaciółka Harrego, oraz Ronalda. Zakochana po uszy w książkach, jedna z najlepszych uczennic w szkole. Pochodzi z rodziny mugoli przez co spotyka ją wiele nieprzyjemności.

Harry Potter


Utalentowany czarodziej, sierota. Jako dziecko przeżył atak Lorda Voldemorta. Zaraz po pojawieniu się Fedory zauważa w niej bratnią duszę. Jest ambitny, pomocny oraz odważny.

Aaron Parker


Śmierciożerca, w Hogwarcie znajduję się w roli tajnego agenta. Zastępuje profesora Flitwicka, szybko staje się ulubieńcem uczniów. Od pierwszych zajęc czuje słabość do uczennicy, jaką jest Fedora. Niezwykle utalentowany czarnoksiężnik, z pozoru niegroźny. Za czasów szkolnych należał do domu węża.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz